DZIEŃ MAMY I TATY

Opublikowano 2 czerwca 2024, 06:39

28 maja 2024 r. przeżyliśmy w naszej szkole piękną uroczystość – Dzień Mamy i Taty. Zaproszeni rodzice mieli możliwość obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu dzieci z edukacji wczesnoszkolnej. Klasa III wykazała się zdolnościami aktorskimi i przedstawiła humorystyczny program pt. „Gala Top Rodzice”. Podczas „gali” uczniowie odgrywający role rodziców walczyli o zwycięstwo i medal dla najlepszej mamy, taty lub rodzica. Dzieci z klasy I i II pokazały niezwykle piękny występ, w czasie którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Rodzice mogli podziwiać między innymi taniec dżentelmenów oraz taniec stokrotek. W programie pojawiła się nawet dziecięca interpretacja piosenki „Mama” zespołu „Queen”. Na zakończenie dzieci złożyły swoim rodzicom życzenia i wręczyły prezenty. Nie zabrakło również ciepłych słów od pani dyrektor Barbary Matejek. Uroczystość przygotowały panie: Beata Szczyrek, Alicja Drozdowska i Grażyna Wójtowicz.