Samorząd uczniowski

Skład samorządu:

przewodnicząca : Zuzanna Kowal

zastępca : Nikola Wdowiak

członkowie : Krzysztof Kowal, Zuzanna Klecha, Martyna Sudoł

 Opiekunowie : Pani Stanisława Sidor , Pani Małgorzata Konefał

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

30.09.2022

Dzień Chłopaka, Dzień Koszuli 😊

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole świętowanie tego dnia na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Dziewczyny składały w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom ze szkoły. Świętowaniu towarzyszyły klasowe spotkania z wychowawcami i słodkimi prezentami.

W tym roku szkolnym w ramach akcji „Zgrana Klasa” obchodziliśmy również w tym dniu  Dzień Koszuli. Cała społeczność szkolna przyszła do szkoły ubrana w koszule. Dodatkowo chłopcy, którzy założyli  krawat lub muszkę, mieli „dzień bez pytania”.

Dla zintegrowania wszystkich uczniów naszej szkoły Samorząd Uczniowski zorganizował muzyczne przerwy. Uczniowie nie dość, że mogli przebywać razem, to jeszcze mieli okazję do zabawy przy ulubionej muzyce.

Wszystkim chłopakom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia -zbiórka publiczna od 15.10 -24.10.2022

„Szkoła Pamięta”

Uczennice z Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wraz z opiekunem w piątek 28 października 2022 nawiedzili cmentarz w Spiach, zapalając znicze, szczególnie tym zmarłym, o których grobach nikt już nie pamięta, groby zmarłych nauczycieli, pracowników szkoły
i żołnierzy w ramach akcji
 „Szkoła Pamięta”.

Samorząd Uczniowski zorganizował wcześniej zbiórkę zniczy, aby udekorować odwiedzone groby. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej akcji serdecznie dziękujemy.