Wycieczka do Parku Dinozaurów

Opublikowano 3 czerwca 2024, 03:14

W poniedziałek 3 czerwca uczniowie z klas I-VIII tegoroczny Dzień Dziecka spędzili w największym na Podkarpaciu Parku Dinozaurów BRZEZÓVKA. Oprócz eksponatów przedstawiających prehistoryczne gady, dzieci miały do dyspozycji różne aktywności na świeżym powietrzu. Parki linowe, dmuchane zjeżdżalnie, park trampolin, basen z łódeczkami, żyroskop, tor tubingowy, poduchę dmuchaną, roller wodny i wiele innych atrakcji. Ta ogromna różnorodność stanowisk rekreacyjno-rozrywkowych pozwoliła dzieciom zanurzyć się w świecie niekończącej się zabawy. Pobyt w parku to dla dzieci niezapomniane chwile pełne radości, zabawy i nauki.
Poczęstunek dla uczniów w postaci grillowanej kiełbaski, pieczywa i wody został ufundowany przez Radę Rodziców.

Więcej zdjęć w załączonym linku:

https://drive.google.com/drive/folders/1KS59bX1Ld1cW0TqKO0Fdm0DA_3IuROEn?usp=sharing