BAW SIĘ Z NAMI

Opublikowano 17 maja 2023, 05:40

17 maja 2023 roku nasza szkoła gościła pozostałe szkoły podstawowe z Gminy Dzikowiec na Konkursie Szkolnym „Baw się z nami”.  W konkursie wzięło udział 5 drużyn z następujących szkół: SP Dzikowiec, SP Lipnica, SP Mechowiec, SP Spie i SP Wilcza Wola. W zawodach uczestniczyli uczniowie urodzeni w 2013 r. i młodsi, czyli w większości uczniowie klas trzecich i drugich, ale byli też pierwszoklasiści. Drużyna składała się z 4 dziewcząt + 4 chłopców oraz 1 dziewczynka i 1 chłopiec jako rezerwa. Zawodnicy zmierzyli się z 7 konkurencjami, wkładając maksimum swoich możliwości. Po zaciętej rywalizacji drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce, co daje jej awans na udział w zawodach powiatowych. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów uzupełnili kalorie słodkim poczęstunkiem oraz otrzymali dyplomy. Naszej szkolnej drużynie serdecznie dziękujemy za starania i życzymy dalszych sukcesów.