Deszcz nagród dla naszych reprezentantów

Opublikowano 16 maja 2023, 06:00

16 maja odbyła się kolejna edycja Gminnego Festiwalu „Śpiewam, bo lubię”. W SCK w Dzikowcu zjawiło się bardzo dużo uczniów ze wszystkich szkół z całej gminy i nie tylko. Nasi reprezentanci pilnie przygotowywali się i wspaniale się zaprezentowali na scenie, był odpowiedni ruch sceniczny, strój oddający charakter piosenki i czyste, piękne wokale. Trzeba przyznać, że było dużo świetnych solistów i zespołów. I tak w kategorii klas I – III Wojtek Klecha zajął III miejsce, a zespół II miejsce (Wiktoria Majcher, Gabriela Płaza, Elena Kopeć, Wojciech Konefał, Krzysztof Kubiś i Hubert Kobylarz). Były nuty góralskie i rapowanka o realnym świecie. W kategorii klas IV – VIII w grupie solistów wystąpiła Julia Bajek z piosenką „Kolorowy wiatr” i zajęła II miejsce oraz Michał Masłowski, który otrzymał wyróżnienie. W grupie zespołów przepięknie wystąpił nasz duet szóstoklasistek – Zuzanna Kowal i Nikola Wdowiak. Dziewczęta wykonały piosenkę „Buka” i wyśpiewały I miejsce. Drugi zespół „WiWo” uplasował się na drugiej pozycji. Zuzanna Klecha, Julia Bajek, Natalia Kowal i Nadia Wdowiak śpiewały o tym, czego nie robić podczas górskich wędrówek, było zabawnie i pouczająco. Gorąco wszystkim gratulujemy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów. Nasi artyści rozsławiają szkołę i całą Wilczą Wolę.

Dziękujemy Pani Dyrektor Bogumile Kosiorowskiej za wspaniałą organizację, nagrody dla wszystkich uczestników, słodycze i życzliwe przyjęcie. Panu Wieśkowi należą się podziękowania za sprawny transport.