Podsumowanie akcji charytatywnych dla Bartoszka

Opublikowano 6 października 2022, 04:27

Udało się! Dziękujemy wszystkim za udział w I Biegu Charytatywnym oraz zbiórce używanej odzieży, które zostały zorganizowane w naszej szkole, by wesprzeć Bartoszka Jędrasika z Otoki,  który choruje na SMA. Wasze zainteresowanie oraz zaangażowanie przewyższyło nasze oczekiwania! Zebraliśmy 400zł podczas biegu, które zostały wpłacone na konto Bartoszka w fundacji „Siepomaga”. Wszystkie przekazane przez was tekstylia, a była ich ogromna ilość, zostanie odebrana przez fundację „Po pierwsze”. Chcieliśmy również podziękować Centrum Kulturalno- Turystycznemu w Wilczej Woli za przekazane rzeczy na ten szczytny cel. Przyłączając się do akcji szafowania spowodowaliście, że pomagaliśmy w dwóch dziedzinach.

Po pierwsze posprzątaliśmy naszą planetę, a po drugie pomogliśmy zebrać fundusze na cel charytatywny. Przy okazji biegu pokazaliście, że cenicie sobie zdrowy i aktywny styl życia, a rodzice, dziadkowie, nauczyciele i pozostali pracownicy z naszej szkoły  biorący udział w biegu, dali dobry przykład wszystkim dzieciom. Była to też okazja, żeby spędzić wolny czas ze swoimi dziećmi w inny, wyjątkowy sposób. Emocji było dużo! Wasze dzieci na pewno zapamiętają ten czas i będą go jeszcze nieraz wspominać! Dziękujemy!