Podsumowanie projektu „Moda na bezpieczeństwo”

Opublikowano 4 października 2022, 05:42

Dzisiaj 4 października br. odbyło się w naszej szkole huczne podsumowanie projektu „Moda na bezpieczeństwo” realizowanego we współpracy z Regionalną Fundacją Rozwoju „Serce” z Kolbuszowej. Projekt realizowany był od 1 kwietnia do 31 października 2022r. i polegał na przeprowadzeniu wielu różnorodnych zadań związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem (szczegóły w zakładce „Moda na bezpieczeństwo” na naszej stronie). Zaangażowani byli w niego wszyscy uczniowie czyli łącznie 100 osób oraz większość nauczycieli, a na zakup pomocy dydaktycznych, drobnych gadżetów oraz nagród szkoła otrzymała od Fundacji 2500zł. Dyrektor szkoły zapewniła dyplomy, dodatkowe nagrody, a nauczyciele współpracujący wykonali swoją pracę w ramach wolontariatu. Uczniowie bardzo zaangażowali się we wszelkie działania, szczególnie ci najmłodsi, przygotowali ciekawe plakaty, prace plastyczne, bezpiecznie odbyli długą wycieczkę rowerową, napisali wspaniałe piosenki. Dziś za to niezwykłe zaangażowanie odebrali nagrody, a nawet mogli zdobyć następne za prawidłowo udzielone odpowiedzi, na pytania związane z bezpieczeństwem. Dostali światełka rowerowe, latarki, kamizelki odblaskowe, dzwonki do rowerów. Myślę, że wszyscy świetnie się bawili, ponieważ niektórzy pytali czy będziemy jeszcze organizować podobne akcje! Dodam, że w Festiwalu „Bezpiecznej Piosenki” statuetki zdobyły dziewczęta z klasy VIII, VI i V i miały okazję zaprezentować się szerszej publiczności podczas naszego podsumowania. Wyróżnienia otrzymały zespoły z kl. I, II i III; ich występy były naprawdę dopracowane i odważne. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do równie aktywnego udziału w kolejnych imprezach!