Dzień chłopaka, dzień koszuli 😊

Opublikowano 2 października 2022, 04:10

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole świętowanie tego dnia na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Dziewczyny składały w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom ze szkoły. Świętowaniu towarzyszyły klasowe spotkania z wychowawcami i słodkimi prezentami.

W tym roku szkolnym w ramach akcji „Zgrana Klasa” obchodziliśmy również w tym dniu  Dzień Koszuli. Cała społeczność szkolna przyszła do szkoły ubrana w koszule. Dodatkowo chłopcy, którzy założyli  krawat lub muszkę, mieli „dzień bez pytania”.

Dla zintegrowania wszystkich uczniów naszej szkoły Samorząd Uczniowski zorganizował muzyczne przerwy. Uczniowie nie dość, że mogli przebywać razem, to jeszcze mieli okazję do zabawy przy ulubionej muzyce.

Wszystkim chłopakom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!