Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Rodzina w obiektywie. Nie tylko od święta”

Opublikowano 16 czerwca 2024, 01:22

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs fotograficzny „Rodzina w obiektywie. Nie tylko od święta” został rozstrzygnięty! Konkurs był jednym z etapów przygotowań do Dnia Patrona w naszej szkole.

Dzięki talentowi, pasji i zaangażowaniu uczestników konkursu na wybranych pracach fotograficznych podziwiać można obrazy z codziennego życia  rodziny, pasje i ulotne chwile z podróży, spotkania z bliskimi, wspólne lepienie pierogów ;wspomnienia, radość i emocje nie mniejsze jak zdjęcia z ważnych uroczystości i wydarzeń rodzinnych. Jury w składzie Pani Elżbieta Łubgan- Sołtyska,  Pani Natalia Pruś i Pani Beata Szczyrek dokonały oceny fotografii pod względem kreatywnego podejścia do tematu, pomysłowości ujęć oraz estetyki prac, przyznając 6 równorzędnych nagród i 13 wyróżnień.

Laureatami konkursu zostali:

Nagrody

 Zuzanna Białek- przedszkole

Hania Białek- kl. I

Wojtek Gołąbek- kl. I

Krzysiu Kubiś  – kl. IV

Milena Kopeć – kl.VI

Hubert Bańka- kl. VII

Wyróżnienia

Zoja Gołąbek- przedszkole

Róża Kubiś- przedszkole

Eliza Cichoń- przedszkole

Nina Kubiś- przedszkole

Antoni Tokarz- przedszkole

Maciej Marcinów- przedszkole

Miłosz Konefał- przedszkole

Ania Marcinów- kl. I

Emilka Tokarz – kl. I

Wiktoria Szczęch- kl. I

Nikodem Konefał-kl. II

Elena Kopeć- kl. IV

Wojciech Klecha- kl. IV

Zuzanna Klecha – kl.VI

Zwycięzcom konkursu gratulujemy! Wszyscy otrzymali dyplomy i pamiątkowe ramki na zdjęcia. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz  ich Opiekunom za udział w konkursie.