Ferie z kulturą

Opublikowano 24 stycznia 2023, 05:54

We wtorek 24 stycznia grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się do teatru „Maska” w Rzeszowie na spektakl „Czterej muzykanci z Bremy”. Podczas przedstawienia mogli oni podziwiać piękną scenografię, wspaniałe lalki oraz efekty świetlne. Przygody wyrzuconej przez gospodynię czwórki przyjaciół były pełne dramatycznych, ale i pięknych momentów. Poczucie atmosfery żywego teatru będzie wszystkim towarzyszyć na długo. W czasie drogi powrotnej chętni uczniowie wymyślali imiona  dla dwóch małych żubrzątek, które przyszły na świat w leśnictwie Stuposiany w Bieszczadach. Najlepsze oryginalne pomysły zostaną wysłane do zagrody w Mucznem.

Bardzo dziękujemy panu Wójtowi, Józefowi Tęczy, za bezpłatne udostępnienie autobusu szkolnego, a panu Wieśkowi Puzio za bezpieczna jazdę.