Jasełka na „Dzień Babci i Dziadka” w przedszkolu

Opublikowano 17 stycznia 2023, 02:11

W dniu 13 stycznia br. dzieci z przedszkola wystąpiły dla swoich ukochanych Babć i Dziadziusiów. Przedstawiły jasełka połączone z życzeniami i tańcem, przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Mali artyści z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odgrywali swoje role.  Śpiewane przez dzieci kolędy i recytowane kwestie przeniosły nas w czas Świąt Bożego Narodzenia, napełniły radością, ale też odrobiną zadumy. Dzieci dały z siebie wszystko i bardzo się starały wypaść jak najlepiej przed tak ważną dla nich publicznością. Występ dostarczył wielu wzruszeń i został nagrodzony gromkimi brawami. Wnuki wręczyły seniorom przygotowane z pomocą swoich pań upominki i uściskały tak bliskie im osoby. Na twarzach zebranych gościły widać było szczere uśmiechy i łzy wzruszenia.
Wszystkim Babciom i Dziadziusiom życzymy STU LAT w zdrowiu, samych pięknych dni i zawsze tak uśmiechniętej twarzy jak podczas tej pięknej uroczystości.