Zabawa choinkowa

Opublikowano 6 stycznia 2023, 12:52

Drodzy uczniowie, szanowni Rodzice!

W ramach zabawy choinkowej w sobotę 14 stycznia 2023 r. zapraszamy na Bajkowy Bal Karnawałowy w zimowej scenografii.  Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów oraz rodziców do przebrania się za postaci z bajek, baśni, legend, książek dziecięcych lub bohaterów dziecięcych filmów animowanych. Motywem przewodnim balu będą zabawy, quizy, konkursy związane z dziecięcą literaturą i filmografią. Do zabaw, które poprowadzi Szkole Koło Wolontariatu wraz z nauczycielami, zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców. Przewidziano drobne upominki. Rada Rodziców zajmie się przygotowaniem smacznego poczęstunku.

Godziny zabawy

14.00 – 17.00 – klasy I – III

14.00 – 17.30 – klasa IV

16.00 – 20.00 – klasy V – VIII

W czasie choinki odbędzie się jednocześnie wywiadówka; wychowawcy klas będą udzielać informacji o wynikach klasyfikacji za I półrocze.