„Festiwal Bezpiecznej Piosenki”

Opublikowano 4 września 2022, 11:33

Mam przyjemność ogłosić szkolny konkurs „Bezpiecznej Piosenki”, który odbędzie się w ostatnim tygodniu września br. Konkurs polega na napisaniu słów i wykonaniu piosenki do znanej (dowolnie wybranej) melodii. Utwór ma poruszać tematykę szeroko rozumianego bezpieczeństwa np. bezpieczeństwa pieszych, rowerzystów, kierowców, właścicieli hulajnóg, bezpieczeństwa w szkole itp. Każda klasa powinna zgłosić przynajmniej jedną piosenkę w wykonaniu solisty, duetu lub zespołu. Tekst można napisać indywidualnie lub grupowo np. na zajęciach z wychowawcą. Dla najlepszych przewidziano okolicznościowe statuetki i dyplomy. Powodzenia!

Barbara Matejek – koordynator projektu „Moda na bezpieczeństwo”

 realizowanego ze środków „Fundacji Serce”