Europejski Dzień Sportu

Opublikowano 28 września 2023, 06:29

Już w piątek 29.09.2023 roku, wspólnie z kilkunastoma tysiącami szkół z całego świata będziemy świętować Europejski Dzień Sportu Szkolnego (ESSD). To wspaniała inicjatywa, która zachęca do wspólnej zabawy i promocji aktywności fizycznej. Przypominamy, że w naszej placówce odbędzie się: „Turniej piłki nożnej w klasie V”, „Biegam, bo lubię w klasie IV”, „Turniej w ringo w klasie VI” a klasy I-III skorzystają z gotowych materiałów w języku angielskim, przygotowanym we współpracy z Akademią Krokieta i Lamy. Tegorocznym tematem ESSD jest “Joy in Sport and Physical Activity” (radość ze sportu i aktywności fizycznej), dlatego Active Lessons Plan ma na celu zapewnić dzieciom radosne doświadczenie, w którym mogą się ruszać, uczyć i bawić jednocześnie. Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy!