Garść ważnych informacji dla Rodziców

Opublikowano 16 września 2022, 03:42

Szanowni Rodzice, nie zawiedliście podczas pierwszej wywiadówki. Dziękuję za wysoką frekwencję i aktywny udział we wtorkowym spotkaniu!

Chciałabym poinformować, że deklaracje na dożywianie zbieram do 20 września; jednocześnie przypominam, że jest to termin dokonania pierwszej wpłaty – 140 zł (szkoła), 220zł (przedszkole). W zakładce dokumenty zostanie umieszczone zarządzenie dotyczące dożywiania, zachęcam do zapoznania się z nim (ważne terminy i numery telefonów).

Ponadto szkoła organizuje od 5 października wyjazdy na basen, we środy, godzina 16.50. Koszt 105zł za 7 lekcji; zapisy i wpłaty przyjmuje pani Renata Rembisz.

Szkoła dołączyła do akcji „Szkoły pełne talentów”. Zbieramy „talenciaki”, można je wrzucać do specjalnych pudełek na szkolnym korytarzu. Osoby chętnie mogą również skanować talenciaki na swoich smartfonach, wybierając Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Wilczej Woli na stronie sieci handlowej lidl.pl.

Wychowawcy zbierają deklaracje na ubezpieczenie do 23 września, pieniądze do 28 września br.

Uczniowie mogą wziąć udział w szkolnym festiwalu „Bezpiecznej piosenki”. Rodzice mogą zachęcić dzieci lub pomóc w kompozycji. Informacja na szkolnym korytarzu zaraz przy wejściu oraz w dzienniku elektronicznym.

W środę 21 września 2022r. w godzinach 15.30 – 18.00 zapraszam wszystkich rodziców klas I – VIII wraz z dziećmi na cykliczną imprezę  „Jarzynki czyli szkolne dożynki”. W programie zabawy, konkursy, pieczenie ziemniaków, marsz charytatywny Nordic Walking 18+ na jedno okrążenie, dla uczniów biegi (wpisowe od dzieci 2zł, od dorosłych 5zł; udostępniamy kijki). Każda klasa przygotowuje nieco udekorowany stolik z potrawami pod hasłami „Oswajamy kasze” (według wylosowanych kasz) i „Owoce i warzywa na szóstkę” (6 warzyw i owoców w przygotowanych potrawach – jabłka, śliwki, ziemniaki, marchewki, cebule, pomidory).

Barbara Matejek – dyrektor szkoły