Pierwsze zawody sportowe i pierwsze sukcesy

Opublikowano 13 września 2022, 05:35

13 września 2022 roku po dwuletniej przerwie odbyły się zawody sportowe, a były to  Gminne  Indywidualne Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce. Zawody te odbyły się w naszej szkole, a konkretnie na kompleksie sportowym ( boisko, bieżnia, skocznia). Udział w zawodach wzięli uczniowie klas VI i młodszych z pięciu szkół gminy Dzikowiec. Rywalizacja była bardzo zacięta, gdyż trzy pierwsze miejsca awansowały na udział w zawodach powiatowych. Z naszej szkoły czterem uczniom udało się uzyskać ten awans, a mianowicie:

Puzio Krzysztof z klasy VI – I miejsce w skoku w dal

Rojek Michał z klasy VI –  I miejsce w piłeczce palantowej

Puzio Ewa z klasy V – I miejsce w skoku w dal

Kopeć Milena z klasy V – III miejsce w biegu na 600m

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych, a laureatom gratulujemy awansu.