Zakończenie roku przedszkolnego!

Opublikowano 24 czerwca 2022, 12:29

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

   Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 24 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 2,5 -latki… Przez lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.
Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią dyrektor Barbarę Matejek wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, grupa młodsza zaprezentowała się w przygotowanym występie, następnie wystąpiły starszaki. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki.
Naszym Kochanym Przedszkolakom życzymy udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!