Dzień Dziecka

Opublikowano 5 czerwca 2022, 08:23

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. 1 czerwca na zaproszenie Wójta Gminy Dzikowiec, grupa starszaków i maluchów z naszej szkoły wybrała się do Centrum Kulturalno – Turystycznego w Wilczej Woli, gdzie odbył się festyn dla wszystkich przedszkolaków z całej gminy. W programie imprezy nie zabrakło różnych atrakcji. Były zabawy z chustą animacyjną, zajęcia twórcze, gry i zabawy sprawnościowe, warsztaty balonowe, tańce animacyjne, kąciki malowania twarzy oraz mega bańki mydlane, które wznosząc się w górę pod niebo, powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. Przedszkolaki mogły również skosztować waty cukrowej i popcornu. Wszystkie dzieci bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cała impreza dostarczyła wielu emocji i miłych  wrażeń.