Bal karnawałowy

Opublikowano 21 lutego 2022, 09:16

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym oddziale przedszkolnym w grupie 5 – 6 latków w dniu 09.02.2022r. Tego dnia już od rana pojawiali się kolorowi przebierańcy. Wśród dziewczynek dominowały wróżki, księżniczki, pszczółki, czirliderki. Chłopcy to super – bohaterowie: Spider – Man, Chase, Batman, Scooby – Doo, żołnierz i żółw. Nie sposób było zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Kolorowy wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm dziecięcych hitów muzyki dyskotekowej porywających do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach sprawnościowych. Nie mogło zabraknąć wyboru króla i królowej balu. Królem i królową zostały dzieci, które przez cały czas trwania balu brały udział we wszystkich zabawach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości a uśmiech nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, poczęstunku i słodyczy na konkursowe nagrody.