Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano 23 stycznia 2022, 08:49

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Maluszki z naszego przedszkola wystąpiły dla swoich babć oraz dziadków w piosence „Dziś piosenkę dla Was mam…”. Dzieci były bardzo szczęśliwe i zadowolone, że mogły nagrać coś dla swoich babć i dziadków. Własnoręcznie wykonały też dla nich drobne upominki. Zapraszamy do obejrzenia występu dzieci:

https://fb.watch/aJum2cCFFg/

Kochanym babciom oraz dziadkom, w tym szczególnym dniu, życzymy samych wspaniałości, radości z życia, zadowolenia i dumy z dzieci oraz wnuków, a także przede wszystkim zdrowia i uśmiechu!