Wspaniałe wyniki naszych ósmoklasistów
Chciałabym serdecznie pogratulować uczniom z klasy ósmej uzyskanych wyników na egzaminach zewnętrznych. Klasa uzyskała średnią 74% z języka polskiego i z matematyki oraz 83% z języka angielskiego. Gratuluję wytrwałości, systematyczności i pracowitości wszystkim uczniom, dzięki nim nasza szkoła uplasowała się w pierwszej trzydziestce najlepszych szkół na Podkarpaciu w rankingu „Nowin”. Słowa podziękowania kieruję również do nauczycieli i rodziców, którzy wspierali i zachęcali naszych ósmoklasistów do pracy. Powodzenia w szkole ponadpodstawowej!
Barbara Matejek
