Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Rzeszowska 1
36-121 Wilcza Wola
tel./fax: 17 228 31 24 
tel.: 17 228 31 00
e-mail: zsww@onet.pl
Dyrektor: mgr Barbara Matejek

Odwiedziny

Dzisiaj1215
Wczoraj1548
Wizyt w tygodniu4248
Wizyt w miesiącu7243
Łącznie wizyt877986
Najwięcej 08-04-2020 : 1548
Start

Drodzy Rodzice

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wilczej Woli informuje, że od
18 maja 2020 r.  zostały otwarte oddziały przedszkolne. W pierwszej kolejności opieką objęte będą dzieci rodziców, którzy z uwagi na pracę zawodową nie mogą sprawować pieczy nad swoimi dziećmi. Oddziały przedszkolne będą działały w reżimie sanitarnym.

Rodzice, którzy zdeklarują się wysłać swoje dziecko do oddziału przedszkolnego, powinni:

powiadomić o tym Dyrektora Szkoły drogą mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub opiekuna grupy (p. Magdalena Mac – Warzecha, p. Maria Płaza);

zapoznać się z Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w oddziałach przedszkolnych w Wilczej Woli w związku z wystąpieniem COVID – 19 opracowanymi zgodnie z wytycznymi GIS, MEN (dostępne na stronie internetowej Szkoły w zakładce dla Rodziców);

zapoznać się ze szczegółowymi Procedurami przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola (dostępne na stronie internetowej Szkoły w zakładce dla Rodziców);

wypełnić wymagane dokumenty (dokumenty są dostępne u Dyrektora Szkoły lub mogą być przesłane drogą mailową na wskazany przez Rodzica adres poczty elektronicznej);

w trosce o zdrowie dzieci, własne i pracowników Szkoły bezwzględnie przestrzegać obowiązujących Procedur.

Na dzień 18.05.2020  Rodzice nie zadeklarowali wysłania dzieci do przedszkola.

 

Elżbieta Tęcza

p.o. dyrektor Szkoły