Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Rzeszowska 1
36-121 Wilcza Wola
tel./fax: 17 228 31 24 
tel.: 17 228 31 00
e-mail: zsww@onet.pl
Dyrektor: mgr Barbara Matejek

Odwiedziny

Dzisiaj302
Wczoraj770
Wizyt w tygodniu1072
Wizyt w miesiącu23084
Łącznie wizyt924659
Najwięcej 08-10-2020 : 1554
Start

konkurs_wychowywanie_2020Właśnie zakończył się dwuetapowy konkurs czytelniczy pn.„Wychowywanie przez czytanie”. Już po raz czwarty uczniowie klas III- VI mogli zmierzyć się z fragmentami różnych ciekawych książek o walorach dydaktycznych. W konkursie wzięło udział 20 osób, które zechciały przeczytać wyznaczone teksty, a następnie napisać test oraz odpowiedzieć przed jury na trzy wylosowane pytania.

 Problematyka utworów krążyła wokół wychowania dzieci, opieki nad zwierzętami, odpowiedzialności, życia rodzinnego. Jeden z utworów poświęcony był Janowi Pawłowi II, Patronowi naszej szkoły.

 

Uczniowie byli świetnie przygotowani, udzielali przemyślanych, mądrych odpowiedzi, potrafili wyciągnąć trafne wnioski na podstawie przeczytanych tekstów. Na największą pochwałę zasługują trzecioklasiści, bowiem byli najmłodsi, a najlepiej sobie poradzili ze stawianymi pytaniami. Ostateczne wyniki wyglądają następująco:

1 miejsce - Miłosz Puzio kl. VI

2 miejsce – Kinga Wyka kl. III

3 miejsce – Zuzanna Kowal i Nikola Wdowiak, obie z kl.III

wyróżnienia – Roksana Wójtowicz, Karolina Rębisz, Martyna Ziętek, Cezary Kwaśnik, Patrycja Białas, Anita Opalińska, Elena Byczek i Daniel Żołdak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!