Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Rzeszowska 1
36-121 Wilcza Wola
tel./fax: 17 228 31 24 
tel.: 17 228 31 00
e-mail: zsww@onet.pl
Dyrektor: mgr Barbara Matejek

Odwiedziny

Dzisiaj202
Wczoraj923
Wizyt w tygodniu6169
Wizyt w miesiącu4159
Łącznie wizyt839781
Najwięcej 05-05-2020 : 1770
Start

olimpiada_dla_asa_2019_2W dniu 11.06.2019 r odbył się w naszej szkole gminny konkurs pod nazwą „Olimpiada dla Asa – trzecia klasa”. Na konkurs co roku zapraszani są uczniowie klas trzecich ze wszystkich szkół z gminy Dzikowiec. W tym roku na nasze zaproszenie odpowiedzieli nauczyciele i uczniowie z Kopci, Lipnicy, Dzikowca i oczywiście Wilczej Woli.

Asy z trzeciej klasy w tym roku zmagali się z trudnymi pytaniami dotyczącymi znajomości  lektury „Akademia Pana  Kleksa ”, oraz ze skomplikowanymi, wymagającymi logicznego myślenia zadaniami matematycznymi. Wszyscy uczestnicy konkursu byli świetnie przygotowani i bardzo dbali, żeby wypaść na konkursie jak najlepiej.

 

W konkursie polonistycznym dotyczącym znajomości lektury „Akademia Pana Kleksa” pierwsze miejsce otrzymała uczennica ze Szkoły Podstawowej z Dzikowca, drugie miejsce uczeń ze Szkoły Podstawowej z Wilczej Woli, trzecie uczennica ze Szkoły Podstawowej z Lipnicy.

W konkursie matematycznym pierwsze miejsce otrzymali - uczeń ze Szkoły Podstawowej z Kopci i uczennica ze Szkoły Podstawowej z Lipnicy. Drugie miejsce uczennica ze Szkoły Podstawowej z Kopci, trzecie - uczeń ze Szkoły Podstawowej z Wilczej Woli.

Wszystkim uczestnikom a zwłaszcza zwycięzcom serdecznie gratulujemy świetnego przygotowania do konkursu.

olimpiada_dla_asa_2019_1