Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Rzeszowska 1
36-121 Wilcza Wola
tel./fax: 17 228 31 24 
tel.: 17 228 31 00
e-mail: zsww@onet.pl
Dyrektor: mgr Barbara Matejek

Odwiedziny

Dzisiaj203
Wczoraj801
Wizyt w tygodniu5223
Wizyt w miesiącu18030
Łącznie wizyt515492
Najwięcej 08-20-2019 : 976

Lista absolwentów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilczej Woli

w latach 2002-2009

2006-2009

  1. Augustyn Joanna
  2. Byczek Kamil
  3. Dębiak Magdalena
  4. Dul Agnieszka
  5. Klecha Artur
  6. Konefał Paweł
  7. Kowal Paulina
  8. Kwaśnik Magdalena
  9. Marut Adam
  10. Ozga Tomasz
  11. Pruś Mateusz
  12. Puzio Justyna
  13. Puzio Sylwia
  14. Słowiak Szymon
  15. Sudoł Marek
  16. Sudoł Monika
  17. Sudoł Sebastian
  18. Syska Grzegorz
  19. Syska Marek
  20. Ślęzak Aneta
  21. Tabor Karolina
  22. Augustyn Krzysztof
  23. Bajek Michał
  24. Bąba Paweł
  25. Chudzik Patrycja
  26. Dul Bernadeta
  27. Kobylarz Wojciech
  28. Konefał Krystian
  29. Kopeć Katarzyna
  30. Kubas Sylwia
  31. Kwaśnik Mateusz
  32. Majdański Piotr
  33. Panek Bernadeta
  34. Pistor Sylwia
  35. Puzio Beata
  36. Reguła Magdalena
  37. Serafin Mateusz
  38. Skowron Anna
  39. Sobala Wojciech
  40. Wójtowicz Hubert
  41. Zuba Mateusz
  42. Żarkowska Małgorzata

2005-2008

  1. Kulig Grzegorz
  2. Bajek Anna
  3. Bieleń Kazimierz
  4. Brzezicki Daniel
  5. Dul Mateusz
  6. Dziadura Andrzej
  7. Konefał Marzena
  8. Kopeć Katarzyna
  9. Kosek Aneta
  10. Kowal Kamil
  11. Kowal Łukasz
  12. Pełka Dominik
  13. Pistor Paulina
  14. Puzio Tomasz
  15. Puzio Paulina
  16. Rębisz Mateusz
  17. Sobala Marta
  18. Sudoł Damian
  19. Szczęch Paulina
  20. Tęcza Joanna
  21. Żarkowska Elżbieta
  22. Dziadura Dawid
  23. Gucwa Mateusz
  24. Guściora Łukasz
  25. Kata Natalia
  26. Konefał Magdalena
  27. Kopeć Piotr
  28. Kubas Sebastian
  29. Małysa Łukasz
  30. Marut Karolina
  31. Panek Aneta
  32. Pistor Natalia
  33. Porębski  Paweł
  34. Pruś Paulina
  35. Puzio Rafał
  36. Rębisz Dominika
  37. Serafin Diana
  38. Serafin Mirosław
  39. Sudoł Andrzej
  40. Tęcza Agnieszka
  41. Wilk Magdalena

2004-2007

  1. Bieleń Katarzyna
  2. Bieleń Marek
  3. Byczek Arkadiusz
  4. Gazda Mateusz
  5. Klecha Renata
  6. Kolański Andrzej
  7. Konefał Kamil
  8. Kopeć Ewelina
  9. Kopeć Magdalena
  10. Kopeć Tomasz
  11. Kowal Anna
  12. Kowal Dawid
  13. Puzio Bożena
  14. Reguła Dawid
  15. Stanisławski Piotr
  16. Stelmach Patrycja
  17. Stolarz Fabian
  18. Sudoł Sylwester
  19. Szewczyk Ewelina
  20. Ślęzak Edyta
  21. Świątek Sylwia
  22. Tereszkiewicz Wiktor
  23. Twardowski Mateusz
  24. Wojdyło Bernadetta
  25. Woś Piotr
  26. Żołdak Paweł
  27. Żołdak Piotr
  28. Augustyn Marcin
  29. Brylowski Jacek
  30. Chmiel Dawid
  31. Chrząstek Tomasz
  32. Chudzik Natalia
  33. Dziadowicz Magdalena
  34. Dziuba Patrycja
  35. Kasica Regina
  36. Kołodziej Dorota
  37. Kowal Krzysztof
  38. Kozak Wioletta
  39. Krawiec Mariola
  40. Kudłacz Damian
  41. Kwaśnik Marek I
  42. Kwaśnik Marek II
  43. Majcher Andrzej
  44. Marut Kinga
  45. Puzio Andrzej
  46. Puzio Grzegorz
  47. Pyryt Tomasz
  48. Rębisz Piotr
  49. Serafin Iwona
  50. Sudoł Maksymilian
  51. Tereszkiewicz Anna
  52. Tęcza Paulina
  53. Wojciechowska Justyna
  54. Wójtowicz Paweł

 

2003-2006

  1. Bieleń Monika
  2. Dzióba Mateusz
  3. Guściora Arkadiusz
  4. Klecha Urszula
  5. Konefał Andrzej
  6. Konefał Katarzyna
  7. Kopeć Dawid
  8. Kopeć Franciszek
  9. Kopeć Iwona
  10. Kopeć Marta
  11. Kowal Witold
  12. Kwaśnik Damian
  13. Kwaśnik Mariusz
  14. Marut Mateusz
  15. Pruś Sebastian
  16. Puzio Grzegorz
  17. Puzio Monika
  18. Pyra Marcin
  19. Rozmus Mariusz
  20. Sobala Małgorzata
  21. Sudoł Teresa
  22. Szwed Zenon
  23. Twardowska Justyna
  24. Wojtak Dominika
  25. Wójtowicz Martyna
  26. Ziętek Daniel
  27. Bajek Ewa
  28. Chrząstek Aneta
  29. Dziadura Karolina
  30. Konefał Sylwia
  31. Kopeć Andrzej
  32. Kopeć Damian
  33. Kopeć Mateusz
  34. Kosek Mariusz
  35. Kubas Damian
  36. Kubas Krzysztof
  37. Kwaśnik Krzysztof
  38. Majcher Katarzyna
  39. Panek Sebastian
  40. Pistor Paweł
  41. Porębska Sabina
  42. Rębisz Joanna
  43. Syska Sebastian
  44. Serafin Paweł
  45. Stolarz Dawid
  46. Rębisz Anna
  47. Szczęch Maria
  48. Tanona Tomasz
  49. Tęcza Monika
  50. Wit Karol
  51. Iwona Zając

2002-2005

  1. Białas Sylwester
  2. Dziadura Agnieszka
  3. Jakubowski Mateusz
  4. Konefał Mateusz
  5. Kopeć Dawid
  6. Kopeć Marcin
  7. Kowal Monika
  8. Kowal Patrycja
  9. Pełka Sylwia
  10. Rozmus Justyna
  11. Rożek Robert
  12. Rzucidło Patrycja
  13. Stolarz Piotr
  14. Sudoł Krzysztof
  15. Sudoł Małgorzata
  16. Szczęch Dawid
  17. Tanona Magdalena
  18. Tereszkiewicz Grzegorz
  19. Tęcza Sylwia
  20. Warchoł Aneta
  21. Bajek Marcin
  22. Czochara Sylwia
  23. Dębiak Ewelina
  24. Kołodziej Tomasz
  25. Kopeć Ewelina
  26. Kucharska Iwona
  27. Kwaśnik Grzegorz
  28. Pasek Anna
  29. Pruś Damian
  30. Puzio Rafał
  31. Puzio Wiesław
  32. Rozmus Marzena
  33. Rząsa Joanna
  34. Serafin Anna
  35. Sidor Kamil
  36. Szewczyk Justyna
  37. Ślęzak Justyna
  38. Tęcza Joanna
  39. Wójtowicz Michał
  40. Żarkowslka Renata
  41. Krawiec Arkadiusz
  42. Kobylarz Łukasz

2001-2004

  1. Augustyn Gabriela
  2. Bieleń Mariusz
  3. Bąba Łukasz
  4. Chudzik Sylwia
  5. Dziuba Justyna
  6. Guściora Krzysztof
  7. Konefał Marek
  8. Konefał Monika
  9. Kozak Marta
  10. Luboch Regina
  11. Majcher Adam
  12. Orlewski Piotr
  13. Puzio Józef
  14. Pyra Agnieszka
  15. Skowron Łukasz
  16. Stolarz Agata
  17. Tereszkiewicz Mateusz
    1. Wołosz Monika
    2. Brylowski Dominik
    3. Brzezicka Ilona
    4. Chudzik Urszula
    5. Dzióba Dominika
    6. Grądzka Paulina
    7. Konefał Kamil
    8. Kopeć Maria
    9. Kowal Jacek
    10. Kubas Łukasz
    11. Kubas Natalia
    12. Kucwaj Tomasz
    13. Nowak Waldemar
    14. Puzio Adam
    15. Rębisz Jan
    16. Serafin Aneta
    17. Szczęch Barbara
    18. Tokarz Piotr

2000-2003

  1. Chudzik Tomasz
  2. Chudzik Jarosław
  3. Gazda Katarzyna
  4. Gucwa Łukasz
  5. Guściora Anna
  6. Kopeć Joanna
  7. Krawiec Krzysztof
  8. Kucwaj Beata
  9. Luboch Mateusz
  10. Puzio Dariusz
  11. Pyra Paweł
  12. Serafin Łukasz
  13. Sidor Ilona
  14. Sudoł Marcel
  15. Szewczyk Ilona
  16. Tęcza Bernadeta
  17. Wilk Paulina
  18. Wit Dominik
  19. Wiśniewski Kamil
  20. Brylowski Marek
  21. Buczek Tomasz
  22. Dul Paweł
  23. Dziadura Katarzyna
  24. Kolański Grzegorz
  25. Kołodziej Celina
  26. Kopeć Łukasz
  27. Lenart Ilona
  28. Majdański Damian
  29. Porębski Kamil
  30. Puzio Patrycja
  31. Puzio Mariusz
  32. Rząsa Paweł
  33. Rzucidło Ilona
  34. Sudoł Halina
  35. Tęcza Marzena
  36. Tęcza Mariusz
  37. Witkowski Grzegorz
  38. Wojciechowska Ilona
  39. Augustyn Janusz
  40. Augustyn Mariusz
  41. Stolarz Sebastian

1999-2002

  1. Bieleń Dariusz
  2. Dul Elżbieta
  3. Dziadura Sławomir
  4. Guściora Mariusz
  5. Klecha Aldona
  6. Konefał Jakub
  7. Kopeć Dorota
  8. Kowal Artur
  9. Kowal Sławomir
  10. Kwaśnik Mariola
  11. Majdańska Wioleta
  12. Ozga Ewa
  13. Przywara Iwona
  14. Puzio Barbara
  15. Puzio Dorota
  16. Puzio Kamil
  17. Puzio Paweł
  18. Rozmus Robert
  19. Rozmus Sebastian
  20. Rożek Ilona
  21. Szczęch Michał
  22. Tabor Ilona
  23. Wójtowicz Paulina
  24. Dul Marek
  25. Jakubowska Agnieszka
  26. Kopeć Andrzej
  27. Kopeć Małgorzata
  28. Kopeć Marian
  29. Kosmala Jacek
  30. Kowal Marek
  31. Lejk Justyna
  32. Marut Joanna
  33. Nowak Tomasz
  34. Ozga Teresa
  35. Puzio Bernadetta
  36. Puzio Ewa
  37. Pyryt Agata
  38. Rzucidło Paulina
  39. Serafin Paweł
  40. Serafin Piotr
  41. Stępień Tomasz
  42. Szczęch Rafał
  43. Szwed Jarosław
  44. Wołosz Agnieszka
  45. Żarkowska Anna
  46. Kopeć Aneta